за нас

11

HANJUE прецизност машини

Hanjue прецизност машини вклучува Шангај Hanjue прецизен Машини и Жеџијанг Hanjue прецизен Машини.

Шангај Hanjue прецизен Машини се наоѓа во Songjiang округ, Шангај градот. 50 километри далеку од Шангај Пудонг Меѓународниот аеродром, и Отстои на 17 километри од аеродромот во Шангај Hongqiao. Удобен сообраќај состојба обезбедува можност за понатамошно разбирање и соработка меѓу клиенти низ целиот свет.

Шангај Hanjue Друштвото има за истражување и развој оддел, одделот за продажба и изложбен салон, која потекнува од 2006 година и основана во 2008 година, ние искуство на развојот и просперитетот на кинеската индустрија на храна машина. Ние сме понапред од слични храна компанија машина во нов дизајн и develpment да се направи нова храна машина за да се задржи чекор со менување на пазарот.

Жеџијанг Hanjue прецизен Машини е со вкупна актива од 50 милиони долари и со површина од 3.000 метри квадратни. Групата се наоѓа во Jiaxing град, провинција Жеџијанг. Имаме повеќе од 10 години искуство во производство на храна машини. Нашите главни производи се Encrusting машина, колачиња депонентот, линија за производство на пареа пунџа, Леб линија и други слатки опрема. Имаме патенти во Мали encrusting машина. Различни encrusting капацитет машина костим за барање различни купувачи. Преку години на истражување, нашата компанија придржување кон "ефикасно, стабилна, пионерски и претприемнички". Со добра услуга, научни и стандард за управување, нашата компанија расте посилно и поздраво кон повисоко ниво во иднина.

Нашата компанија има силна техничка екипа. Ние постојано во чекор со технологија на меѓународно напредни храна машинерија. Исто така, можеме да ви понудиме дизајн и распоред на предлози за вашата фабрика. Имаме нов дизајн на годишно ниво, вие сте добредојдени да се фокусираме на нашите Јутјуб, Фејсбук и Твитер: Hanjue Храна машини.


WhatsApp Online Chat !