Зошто да изберете нас

Шангај Hanjue е стручно производител во машини за храна област, повеќе од 10 години искуство. Ние сме понапред од слични храна компанија машина во нов дизајн и develpment да се направи нова храна машина за да се задржи чекор со менување на пазарот. Во 2012 година, ние се дизајнирани и произведени мали encrusting машина независно за мала продавница и за домашна употреба, која е популарна во Блискиот Исток за kubba закуска, и Југоисточна Азија област за храна со кутии. Врз основа на мали encrusting машина, можете, исто така, може да произведе Coxinha, топка, Maamoul, колачиња, Mochi ... и други закуска со пополнување.

Стручна технологија на производство и топло срце услуга да ни остане пред Храна Machienry. Не само воведување на нашата машина за вас, сите се добредојдени да се направи машина според вашата храна requrement.


WhatsApp Online Chat !