Rreth nesh

11

HANJUE Precision Machinery

makineri Hanjue Precision përfshin Shanghai Hanjue Precision Machinery dhe Zhejiang Hanjue Precision Machinery.

Shanghai Hanjue Precision Machinery është e vendosur në rrethin e Songjiang, qytetin e Shangait. 50 km larg nga aeroporti Shanghai Pudong ndërkombëtar, dhe 17 km larg nga aeroporti Shanghai Hongqiao. kusht trafiku i përshtatshëm ofron mundësi për mirëkuptim dhe bashkëpunim të mëtejshëm mes të konsumatorëve në mbarë botën.

Shanghai Hanjue Kompania ka hulumtim dhe departamentit të zhvillimit, shitjes departament dhe sallë ekspozite, e cila është me origjinë nga 2006 dhe themeluar në vitin 2008, ne kemi përvojë në zhvillimin dhe prosperitetin e industrisë kineze makine ushqim. Ne jemi përpara të kompanisë të ngjashme makinë e ushqimit në dizajn të ri makinë dhe develpment për të bërë ushqim të ri në mënyrë që për të vazhduar me ndryshimin e tregut.

Zhejiang Hanjue Precision Machinery është me asete totale prej 50 milion USD dhe një sipërfaqe prej 3,000 m². Grupi është e vendosur në qytetin e Jiaxing, Provinca Zhejiang. Ne kemi mbi 10 vjet eksperiencë në prodhimin e makinerive të ushqimit. Produktet tona kryesore përfshijnë makinë encrusting, Cookies depozitues, steamed linjë prodhimi simite, linjë të bukës dhe pajisje të tjera ëmbëltore. Ne kemi patentë në makinë të vogël encrusting. Ndryshe encrusting Kapaciteti kostum makinë për kërkesën e konsumatorëve të ndryshme. Përmes viteve të eksplorimit, kompania besnikëria jonë për "efikase, të qëndrueshme, pioniere dhe me iniciativë". Me shërbim të mirë, menaxhimit shkencor dhe standarde, kompania jonë rritet më të fortë dhe të shëndetshëm drejt një niveli më të lartë në të ardhmen.

Kompania jonë ka një ekip të fortë teknike. Ne mbajmë në hap me teknologjitë e makinerive të avancuara ndërkombëtare të ushqimit. Gjithashtu ne mund të ofrojmë harton dhe propozime layout për fabrikën tuaj. Ne kemi dizajn të ri çdo vit, ju jeni të mirëpritur për të përqëndrohet në Youtube tonë, Facebook dhe Twitter: Hanjue Ushqim Makinerisë.


WhatsApp Online Chat !