çokollatë automatike biskota mbushur bërë makine - China Shanghai Hanjue Makineri

çokollatë automatike biskota mbushur bërë makine

Përshkrim i shkurtër:

Description : The HJ-860 machine can make biscoitos at 5000-6000pcs one hour. Medium and big factory can consider using the machine make biscoitos. It is capable to work with a wide range of different dough textures, this machine can work with minced nuts, seeds, jam and other filling . Parameter : Model number HJ-860 Capacity 5000-6000pcs/h Product weight 5-200g/pc Materials Stainless steel Power 1.5kw Dimension 167*92*129cm Delivery time Within 7 working days Machine weight...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim :

  Makinë HJ-860 mund të bëjë biscoitos në 5000-6000pcs një orë. fabrikë të mesme dhe të mëdha mund të konsideroni përdorimin makinë të biscoitos. Ajo është e aftë për të punuar me një gamë të gjerë të textures të ndryshme brumë, kjo makinë mund të punojnë me arra grirë, fara, bllokim dhe mbushje të tjera.

  parametri :

  numrin e modelit HJ-860
  kapacitet 5000-6000pcs / h
  pesha produkt 5-200g / pc
  Materiale çelik i pandryshkshëm
  pushtet 1.5KW
  dimension 167 * 92 * 129cm
  Koha e dërgimit Brenda 7 ditëve pune
  pesha e makinës 400 kg

   Feature:

  1) Koha garanci është 1 vit.

  2) makinë mund të Bëni çokollatë biskota, biskota mbushur me shirita etj

  2) Ne do të ofrojë trajnime falas kur makinë provë klient në kompaninë tonë.

  3) ne mund të ofrimit makinë në 7 ditë pune dhe inxhinierë në dispozicion jashtë shtetit.

  video:

   Procesi i prodhimit:

  11

   22 33


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !