automatic coxinha encrusting machine - China Kunshan Beikn Machinery Co., Ltd

automatik coxinha makine encrusting

Përshkrim i shkurtër:

1. Description: Small type automatic Coxinha maker machine is a multifunctional machine made by high quality components and all the components are safety devices follow CE regulation. The machine Specifications are customized to accommodate international markets and customer demands. It is a machine with high cost performance since you can produce many kinds of filled cookies like Coxinha/kibbeh/maamoul/ rasgulla/onigiri/Mochi/ Chocolate filled cookies and others. 2. Parameter Model Number: B...


 • FOB Çmimi: US $4999 - 9,999 / Piece
 • Min.urdhër Sasia: 1 set/order
 • Furnizimi Aftësia: 100 Piece/Pieces per Month
 • Port: Shanghai or any other port
 • Termat pagesës: T/T, L/C,D/A,D/P,
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1. Përshkrimi:

  tip i vogël automatike krijues Coxinha është një makinë multifunksionale bërë nga komponentet me cilësi të lartë dhe të gjitha komponentët janë pajisjet e sigurisë ndjekin rregulloren CE. Të Specifikimet makinë janë përshtatur për të akomoduar në tregjet ndërkombëtare dhe kërkesat e konsumatorëve.

  Kjo është një makinë me performancë kosto të lartë që ju mund të prodhojë shumë lloje të cookie-t e mbushur si Coxinha / kibbeh / maamoul / Rasgulla / Onigiri / Mochi / çokollatë mbushur cookie-t dhe të tjerët.

  2. Parametri

  Model Number: BK-180

  Kapaciteti: 10-60pcs / min

  Produkte varg Pesha: 8-150g / pc

  Dimension (L * W * H): 80 * 76 * 122cm

  Fuqia: Rreth 1.0kw, 220V, 50 / 60Hz, faza e vetme

  Machine Pesha: Rreth 150kg me kuti mjet

  Motor: Delta

  Struktura kryesore: 304 çelik inox

  Paneli Kontrollit: Delta

  Shutter: UPE

  Grykë: PE

  3.Features:

  1. Ne përdorim 304 çelik inox për dy hoppers dhe trupit makinë, në mënyrë që ajo do të jetë më anti-korrozive dhe të qëndrueshme.
  2. Përdorimi Makinë Delta Motor, kjo është një markë e besueshme kinez i njohur në industrinë e makineri.
  3. Paneli Kontrollit & panel me prekje për zgjedhjen tuaj.
  4. Ne premtojmë se të gjithë përdorimi materiali për nozzles, transportues dhe qepen janë të shëndetshme të mjaftueshme për trupin e njeriut.
  5. Siguria mbuluar në hoppers dhe qepen, Emergency Stop Kaloni bëjë makinë më shumë siguri.
  6. Makinë mund të bëjë shumë lloje të cookie-t mbushur në formë të ndryshme dhe madhësi duke ndryshuar hundë dhe qepen. Ndryshimi i madhësisë të vogël mund të bëjë me panelin e kontrollit.
  7. Gjithashtu raporti i brumë dhe mbushjen janë të rregullueshme nga panelin e kontrollit.
  8. Madhësia e vogla të bëjë makinë të lehtë për të instaluar, të veprojë, dyqan dhe të pastër.

  4. Video

  Procesi 5. prodhimit:

  微信图片_20190225112438 微信图片_20190225112431


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !