Automatic croquetas croquette making machine - China Kunshan Beikn Machinery Co., Ltd

croquetas Automatik qofte bërë makine

Përshkrim i shkurtër:

1. Description: The new mini BK-180 is a whole new type of encrusting machine: the BK-180 is the first table top encruster. Its ultra-compact size and a very simple operation allow a convenient non-industrial use for live food production in a store or bakery. 1). Suitable for production of small quantities and wide varieties. 2). With its compact body, fresh products can be served anytime in your shop. 3). Each hopper containing inner filling and outer casing is easily changeable for next pro...


 • FOB Çmimi: US $4999 - 9,999 / Piece
 • Min.urdhër Sasia: 1 set/order
 • Furnizimi Aftësia: 100 Piece/Pieces per Month
 • Port: Shanghai or any other port
 • Termat pagesës: T/T, L/C,D/A,D/P,
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1. Përshkrimi:

  The new mini BK-180 is a whole new type of encrusting machine: the BK-180 is the first table top encruster. Its ultra-compact size and a very simple operation allow a convenient non-industrial use for live food production in a store or bakery.

  1). Të përshtatshme për prodhimin e sasive të vogla dhe varieteteve të gjerë.

  2). Me trupin e saj kompakt, produkte të freskëta mund të shërbyer në çdo kohë në dyqanin tuaj.

  3). Çdo plesht përmban mbushje e brendshme dhe veshja e jashtme është e lehtë të ndryshueshme për prodhimin e ardhshëm. Përveç kësaj, pastrimi është gjithashtu mjaft e lehtë.

  4). Materiali mund të shkëmbehet thjesht duke ndryshuar hoppers.

  5). Pesha dhe encrusting Raporti janë të ndryshueshme, siç kërkohet.

  6). parametrat e prodhimit mund të kujton lehtësisht nga kodi produktit. (Unit Memory Product)

  2.Parameter

  Model Number: BK-180

  Kapaciteti: 10-60pcs / min

  Produkte varg Pesha: 8-150g / pc

  Dimension (L * W * H): 80 * 76 * 122cm

  Fuqia: Rreth 1.0kw, 220V, 50 / 60Hz, faza e vetme

  Machine Pesha: Rreth 150kg me kuti mjet

  Motor: Delta

  Struktura kryesore: 304 çelik inox

  Paneli Kontrollit: Delta

  Shutter: UPE

  Grykë: PE

  3.Features:

  1. 304 Stainless steel bëjnë dy hoppers dhe gjithë makinë më anti-korrozive dhe të qëndrueshme.
  2. Përdorimi Makinë Delta Motor, kjo është një markë besueshëm kinez që gëzojnë një reputacion të lartë në linjë makineri.
  3. Ai është i përshtatshëm për të rregulluar peshën e mbushjes dhe trashësinë e brumë nga panelin e kontrollit apo ndryshim myk.
  4. Ne garantojmë që të gjitha përdorimi materiali për nozzles, transportues dhe qepen janë të shëndetshme të mjaftueshme për trupin e njeriut.
  5. Makinë desktop mund të prodhojnë lloje të cookie-t mbushur në formë të ndryshme dhe madhësi sipas kërkesës së klientit.
  6. Stop emergjente Switch dhe të mbuluar Siguria në hoppers dhe qepen bëjë makinën në siguri të lartë.
  7. Ka tre gjuhë të ndryshme në sistemin e panel kontrollit për zgjedhjen tuaj.
  8. Madhësia Mini bëjë makinë të lehtë për të instaluar, hequr, të veprojë, dyqan dhe të pastër.
  9. Paneli Kontrollit të bëjë makinë më të lehtë për të vepruar.

  4.  Lidhje Video:

  5.Production process:

  11

  22


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !