Automatic designed cookies making machine - China Kunshan Beikn Machinery Co., Ltd

Cookies projektuar automatike bërë makine

Përshkrim i shkurtër:

Descriptions: BK-580 Automatic Encrusting&Arranging Machine is combined by an encrusting part and a tray-arranging part, baking trays/pans could be either 400*600mm standard type, or we could customize the tray-arranging part to fit the size of trays/pans you are using. BK-580 could also add a third hopper in the future for your wider food production range. By using baking trays/pans with different shaping holes or silicone molds, BK-580 could be used to produce pineapple cake, filled cak...


 • FOB Çmimi: US $4999 - 9,999 / Piece
 • Min.urdhër Sasia: 1 set/order
 • Furnizimi Aftësia: 100 Piece/Pieces per Month
 • Port: Shanghai or any other port
 • Termat pagesës: T/T, L/C,D/A,D/P,
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrimet:

  BK-580 Automatic Encrusting&Arranging Machine is combined by an encrusting part and a tray-arranging part, baking trays/pans could be either 400*600mm standard type, or we could customize the tray-arranging part to fit the size of trays/pans you are using.

  BK-580 could also add a third hopper in the future for your wider food production range.

  By using baking trays/pans with different shaping holes or silicone molds, BK-580 could be used to produce pineapple cake, filled cakes, filled cookie, etc.

  SPECIFICATIONS OF BK-580

  mall Emri Full automatik encrusting & Rregullimin Machine
  Model mall BK-580
  kontrollues PLC Touch Screen
  Frame Materiali kryesor 304 çelik motor Ort
  Converter / Inverter deltë material Hopper PC
  Switching Furnizim me energji elektrike deltë transportues Ushqim klasës PU
  Shutter & Moulds UPE hundë PE
  Speed ​​prodhimi 3500-7200pieces / orë Fuqi e vlerësuar 3.5kw
  Raporti i kores / Mbushja 9: 1-1: 9 Tensioni i energjisë 220V, 50 / 60Hz, faza e vetme
  Produkte Pesha 5-180g / copë dimension  167 * 95 * 135cm
  Aplikacion Cake Pineapple / Tarts, Durian Cake, Nastar, biskota mbushur etj peshë 330KG

  Karakteristikat kryesore

  1.Little materials left;
  2. thjeshtë për t'u përdorur, të instaluar, shemb dhe për të ndryshuar pjesë këmbimi;
  3. Elementë të patentuar dhe pjesët janë të lehta, por shumë më të qëndrueshme krahasuar me të njëjtën makinë në treg;
  4. Lehtë për të pastruar;
  5. Delta PLC sistemit kompjuterik touch ekran dhe konvertim, funksioni garanci për shumë qëllime të prodhimit dhe të prodhimit të qëndrueshme;
  6. formë Perfect produktit dhe saktësi peshë.
  7.Can width transportues OEM për të përshtaten madhësisë tuaj tray.

  Procesi i prodhimit:

  带楞饼干_副本 


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !