automatike linjë maamoul procesion - China Shanghai Hanjue Makineri

automatike linjë maamoul procesion

Përshkrim i shkurtër:

Përshkrimet: HJ-860 Automatik Maamoul Hëna tortë Making Machine është një multi-funksionale linjë automatike të prodhimit të cilat mund të përdoren për të prodhuar jo vetëm maamoul tortë / hënë, por edhe biskota / rostiçeri / pasta me topin, shufra dhe rrinë formë. Kjo makinë është e tipit të plotë automatike përbëhet nga një makinë encrusting, një makinë vulosje dhe një makinë tray-përafrimin. Duke rritur ose ndryshimin e pajisjeve fakultative dhe pajisje, kjo linjë e prodhimit mund të përdoret gjithashtu për të prodhuar shumë të tjera të ushqimit / snack / pastrie ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrimet:

  HJ-860 Automatik Maamoul Hëna tortë Making Machine është një multi-funksionale linjë automatike të prodhimit të cilat mund të përdoren për të prodhuar jo vetëm maamoul tortë / hënë, por edhe biskota / rostiçeri / pasta me topin, shufra dhe rrinë formë.

  Kjo makinë është e tipit të plotë automatike përbëhet nga një makinë encrusting, një makinë vulosje dhe një makinë tray-përafrimin. Duke rritur ose ndryshimin e pajisjeve fakultative dhe pajisje, kjo linjë e prodhimit mund të përdoret gjithashtu për të prodhojë shumë Tjetër Ushqimi / rostiçeri / pasta.

  11

  Numri Model

  HJ-860

  HJ-32

  HJ-34

  prodhimtari

  4000 ~ 6000 copë / orë

  2000 ~ 4500 copë / orë

  3000 ~ 7000 copë / orë

  pesha produkt

  10 ~ 150g / pc

  15 ~ 180g / copë

  60 ~ 120 g / pc

  pushtet

  Rreth 2.0 kw, 220V

  0.2kw

  1.5 kW

  Dimension (L * W H *)

  167 * 92 * 129cm

  180 * 96 * 135cm

  178 * 50 * 100 cm

  Machine Pesha

  Rreth 310 kg

  86kg

  480kg

  Karakteristikat kryesore

  1) Save koston e punës në afat të gjatë. Të aftë për të bërë ushqime të ndryshme

  2) Çmim të arsyeshëm dhe me kapacitet të lartë.

  3) Easy për operacion, pastrimin, montimin dhe riparimin.

  4) Materiale të ndryshme mund të aplikohen për produktet encrusting.

  Lidhje Video:

  Procesi i prodhimit:

  22 33


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !