automatike Mochi akullore Daifuku bërë makine - China Shanghai Hanjue Makineri

automatike Mochi akullore Daifuku bërë makine

Përshkrim i shkurtër:

Përshkrimet: HJ-BP860II është projektuar rishtazi encrusting tonë të plotë automatike dhe rregullimin makinë me tre hoppers, mund të bëjë Mochi dyfishtë ngjyra. HJ-BP860 ka dy hoppers, mund të lidhur ushqim në tabaka automatikisht. Kjo makinë mund të përdoret jo vetëm për të prodhuar Mochi me ose pa mbushje, por edhe për të prodhuar dy ngjyra Mochi / Daifuku me mbushje dhe Mochi / Daifuku me mbushjen brenda mbushje. Plesht tretë gjithashtu mund të zëvendësohet me makinë mbushje një të lëngshme, të cilat e bëjnë të mundur për të encrustin ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrimet:

  HJ-BP860II është projektuar rishtazi encrusting tonë të plotë automatike dhe rregullimin makinë me tre hoppers, mund të bëjë Mochi dyfishtë ngjyra. HJ-BP860 ka dy hoppers, mund të lidhur ushqim në tabaka automatikisht.

  Kjo makinë mund të përdoret jo vetëm për të prodhuar Mochi me ose pa mbushje, por edhe për të prodhuar dy ngjyra Mochi / Daifuku me mbushje dhe Mochi / Daifuku me mbushjen brenda mbushje. Plesht tretë gjithashtu mund të zëvendësohet me makinë mbushje një të lëngshme, të cilat e bëjnë të mundur për të encrusting mbushje rrjedhshëm me dozë të saktë, të tilla si çokollatë të lëngshme, akullore pa ngrirjes, qumësht dhe të tjerët.

  Specifikimet e HJ-860 NAJ

  mall Emri Full Automatik Three Hoppers encrusting & Rregullimin Machine
  Model mall HJ-BP860
  kontrollues PLC Touch Screen
  Frame Materiali kryesor 304 çelik motor Ort
  Converter / Inverter deltë material Hopper PC
  Switching Furnizim me energji elektrike deltë transportues Ushqim klasës PU
  Shutter & Moulds UPE hundë PE
  Speed ​​prodhimi 3500-7200pieces / orë Fuqi e vlerësuar 3.5kw
  Raporti i kores / Mbushja 9: 1-1: 9 Tensioni i energjisë 220V, 50 / 60Hz, faza e vetme
  Produkte Pesha 5-180g / copë dimension  167 * 95 * 135cm
  Aplikacion Dy Colors Mochi, Mochi Ice Cream me dy mbushje, dy ngjyra Daifuku, etj peshë 330KG

  Karakteristikat kryesore

  1. Encrusting mbushje të dyfishtë, të përshtatshme për lloje të ndryshme të materialeve, të dy produktet e vështirë dhe e butë me vaj mund të jetë proces me HJ-BP860.
  2. lloje të ndryshme të bukur dhe pajisjeve mund të jenë përshtatur në bazë të kërkesave të prodhimit të përdoruesve.

  3. mbushjet mund të jenë jam, çokollatë, krem, akullore, paste bathë, mish i grirë dhe paste arra të përziera

  4. tabaka plastike me vrima të ndryshme që formojnë mund të përdoren për formësimin dhe formimin e Mochi, e cila ndihmon të kuptojë një gamë të gjerë të produkteve ushqimore.

  përparëse 5.Top dhe përparëse fund të parandaluar ushqim ngjitet nga fërkimit në pans, tabaka plastike dhe kontenierë të tjerë.

  Procesi i prodhimit:

  11 22

  33


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !