Automatic Shaomai Siomai Shumai making machine - China Kunshan Beikn Machinery Co., Ltd

Automatik Shaomai Siomai Shumai bërë makine

Përshkrim i shkurtër:

Description This machine is an automatic equipment used to sell food. The whole machine uses food-grade materials in contact with food, which meets the food hygiene requirements of various countries. And through frequency conversion stepless speed control, easy to learn and easy to operate, Ideal for use in medium and large factories. Feature This machine is specialized in the production of siomai model, easy to operate and clean Do not need to do dough, just to put the dough and filling int...


 • FOB Çmimi: US $4999 - 9,999 / Piece
 • Min.urdhër Sasia: 1 set/order
 • Furnizimi Aftësia: 100 Piece/Pieces per Month
 • Port: Shanghai or any other port
 • Termat pagesës: T/T, L/C,D/A,D/P,
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim

  Kjo makinë është një pajisje automatike të përdorura për të shitur ushqim. E gjithë Makinë përdor materiale të ushqimit të keq në kontakt me ushqimin, e cila plotëson kërkesat higjienën e ushqimit të vendeve të ndryshme.

  Dhe përmes konvertimit të frekuencave stepless kontrollit të shpejtësisë, të lehtë për të mësuar dhe të lehtë për të vepruar,

  Ideal për përdorim në fabrikat e mesme dhe të mëdha.

  tipar

  1. Kjo makinë është e specializuar në prodhimin e modelit siomai, lehtë për të vepruar dhe të pastër
  2. Nuk kanë nevojë për të bërë brumë, vetëm për të vënë brumë dhe mbushje në kovë dhe mbushje kovë të, dhe pastaj ajo prodhon siomai automatikisht, makinë mund të vetë-prodhoj brumë dhe shtypni, zhvishem, prerë, dhe të mbushur. Dhe thirrni atë në rrip transportieri për të përfunduar atë një herë.
  3. Produkti është formuar bukur si të punuar me dorë
  4. Trashësia e lëkurës dhe sasinë e mbushjes mund të rregullohen sipas kërkesave të konsumatorëve.
  5. Plesht është e lehtë për të çmontimit dhe të pastër.
  6. Të ndeshjeve janë bërë të UHEWPE dhe janë të lehtë për të pastruar.
  7. Trashësia e lëkurës mund të jetë aq i ulët sa 1mm
  8. Makinë pastrimi mund të përdorni armë llak ajrit për të pastruar sistemin e bërë prej lëkure, dhe pastaj hiqni sistemit duke e bërë prej lëkure dhe pjatë rrotulluese sistemin formimin në mënyrë që të përdorin pastrimin e ujit

  parametri

  type Model BK-780
  pesha produkt 12g, 15g, 20g, 25g, 30g
  kapacitet 6000pcs / h
  Gjerësia e wrapepr 55mm, 60mm, 65mm, 70mm
  pesha e makinës rreth 800kg
  Dimension (L * W H *) 1350 * 1200 * 1700mm
  spees adjiust nga dhënës 2pcs
  Sistemi i ngutshme rul 2 rul
  Metoda e formimit 2pcs në një kohë

  YouTube Video

  Production procedures
  11 22

  33 44

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !