automatic Tokyo banana cake making machine - China Kunshan Beikn Machinery Co., Ltd

automatike Tokyo banane cake bërë makine

Përshkrim i shkurtër:

Descriptions: BK-580 is the new machine designed by Kunshan Beikn Food Machinery for the production of filled shortbread biscuits. Thanks to its structure in stainless steel and aluminum, BK-580 is a strong and reliable machine integrating flour dusting, encrusting and tray aligning function. The motors at variable speed and the numerous equipment make possible the production of a wide range of biscuits with cream, paste, liquid chocolate, ice cream, milk or jam filling. SPECIFICATIONS OF...


 • FOB Çmimi: US $4999 - 9,999 / Piece
 • Min.urdhër Sasia: 1 set/order
 • Furnizimi Aftësia: 100 Piece/Pieces per Month
 • Port: Shanghai or any other port
 • Termat pagesës: T/T, L/C,D/A,D/P,
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrimet:

  BK-580 is the new machine designed by Kunshan Beikn Food Machinery for the production of filled shortbread biscuits. Thanks to its structure in stainless steel and aluminum, BK-580 is a strong and reliable machine integrating flour dusting, encrusting and tray aligning function.

  Motorët me shpejtësi të ndryshueshme dhe të pajisjeve të shumta të bërë të mundur prodhimin e një gamë të gjerë të biskota me krem, paste, çokollatë të lëngshme, akullore, qumësht ose bllokim mbushje.

  SPECIFICATIONS OF BK-580

  mall Emri Full automatik encrusting & Rregullimin Machine
  Model mall BK-580
  kontrollues PLC Touch Screen
  Frame Materiali kryesor 304 çelik motor Ort
  Converter / Inverter deltë material Hopper PC
  Switching Furnizim me energji elektrike deltë transportues Ushqim klasës PU
  Shutter & Moulds UPE hundë PE
  Speed ​​prodhimi 3500-7200pieces / orë Fuqi e vlerësuar 3.5kw
  Raporti i kores / Mbushja 9: 1-1: 9 Tensioni i energjisë 220V, 50 / 60Hz, faza e vetme
  Produkte Pesha 5-180g / copë dimension  167 * 95 * 135cm
  Aplikacion Custard Cake, Chocolate Cake, mish i grirë Cake, krem ​​tortë, etj peshë 330KG

  Karakteristikat kryesore

  1. New projektuar. produkt patentuar.

  2. Produktivitet i lartë. 6000pcs / ore, 1.5 herë se makinë të ngjashme.

  3. Funksioni Multi me mbushje, encrusting dhe tabaka rregullimin, dhe mund të përdoret për të prodhuar lloje të ndryshme të ushqimit.

  4. Made e 304 çelik inox, të thjeshtë për operacion, pastrimin, montimin, riparimin dhe

  5. Run automatikisht dhe stably, prodhimi është e qëndrueshme, gabim vogël.

  6. Lehtë për të vepruar, PLC sistemi inteligjent i kontrollit me ekran me ngjyra touch, japoneze Panasonic apo Taiwan Delta converter.

  Video show

  Procesi i prodhimit:

  11

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !