FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Çfarë është porosinë tuaj Sasia minimale (moq)?

Ne jemi një prodhues dhe në përgjithësi të bëjë wholesales. Megjithatë, urdhërat gjyq janë gjithashtu të pranueshme dhe të mirëpritur!

Si mund të paguaj për porosinë time?

1) Transfer (T / T): Ne pranojmë 50% / T depozitë para se të prodhimit dhe 50% T / T bilancin

para se të dërgesës. 100% e pagesës para se të prodhimit për urdhërat mostër.

2) Western Union (W / U): Ne pranojmë pagesa 100% nëpërmjet Western Union.

3) 30% T / T paraprakisht, dhe 70% L / C tek sytë.

4) sigurimi Trade nga Alibaba, ju mund të zgjidhni T / T, kartë Krediti, e-kontrollin ...

Si në lidhje me kohën e lindjes?

1) Ne kemi nevojë për rreth 15 ditë për të prodhuar një makinë të re sipas kërkesës tuaj.

2) Disa prej produkteve janë në magazinë në magazinë tonë.

3) produkte OEM nevojë për të negociuar.

Garanci / Guarantee?

1 vit. Dhe në këtë vit nëse makina thyer shkaktuar nga problemi mekanik, të gjithë pjesë këmbimi është i lirë. Shërbimi i makinës gjitha pse makinës ' jetës s.

Si për Para-shitjes dhe pas shitjes?

1) Ne kemi manualin e përdorimit dhe video për të mësuar se si të veprojë dhe të përdorni.

2) 24 orë shërbim hotline

3) Inxhinierët dispozicion për makineri të shërbimit jashtë shtetit. Akuza duhet të jetë në anën tuaj.

A mund të na ndihmojë për të bërë produktet tona?

Po, i sigurt se ne mund të! OEM është i mirëpritur ngrohtësisht. Kompania jonë ka përvojë 10 vjeçare në marrjen e pajisjeve të ushqimit, ne jemi

profesional ushqim pajisje makine fabrikë në Shanghai.

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat !