small arancini rice ball forming machine - China Kunshan Beikn Machinery Co., Ltd

vogël top arancini oriz formimin e makinës

Përshkrim i shkurtër:

Description: The new mini BK-180 is a whole new type of encrusting machine: the BK-180 is the first table top encruster. Its ultra-compact size and a very simple operation allow a convenient non-industrial use for live food production in a store or bakery. 1). Suitable for production of small quantities and wide varieties. 2). With its compact body, fresh products can be served anytime in your shop. 3). Each hopper containing inner filling and outer casing is easily changeable for next produ...


 • FOB Çmimi: US $4999 - 9,999 / Piece
 • Min.urdhër Sasia: 1 set/order
 • Furnizimi Aftësia: 100 Piece/Pieces per Month
 • Port: Shanghai or any other port
 • Termat pagesës: T/T, L/C,D/A,D/P,
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim:

  The new mini BK-180 is a whole new type of encrusting machine: the BK-180 is the first table top encruster. Its ultra-compact size and a very simple operation allow a convenient non-industrial use for live food production in a store or bakery.

  1). Të përshtatshme për prodhimin e sasive të vogla dhe varieteteve të gjerë.

  2). Me trupin e saj kompakt, produkte të freskëta mund të shërbyer në çdo kohë në dyqanin tuaj.

  3). Çdo plesht përmban mbushje e brendshme dhe veshja e jashtme është e lehtë të ndryshueshme për prodhimin e ardhshëm. Përveç kësaj, pastrimi është gjithashtu mjaft e lehtë.

  4). Materiali mund të shkëmbehet thjesht duke ndryshuar hoppers.

  5). Pesha dhe encrusting Raporti janë të ndryshueshme, siç kërkohet.

  6). parametrat e prodhimit mund të kujton lehtësisht nga kodi produktit. (Unit Memory Product)

  parametrat:

  Model No.: BK-180

  Kapaciteti: 600 ~ 3600pcs / H

  Pesha e produktit: 8 ~ 150g / pc

  Fuqia: Rreth 1.0kw, 220V, 50 / 60Hz, faza e vetme.

  Dimension (L * W * H): 80 * 76 * 122cm

  Pesha Machine: Rreth 150kg

  Feature:

  1. 304 strukturë çeliku inox për hoppers dhe trupit makinë

  2.Food pjesë e standardeve.
  3.Small size, lehtë për të vepruar, të instaluar dhe cleanout.
  Mbuluar 4.Safty, Emergency kaloni ndaluar për sigurinë.
  5.Multi-funcational të cilat mund të bëjnë cookies të ndryshme mbushur për tiganisje dhe pjekje.
  6.Foods peshë, madhësinë, raporti i brumë dhe mbushje të ndryshueshëm.
  7.Videos dhe pas shitjes shërbimi të sigurojë.

  Lidhje Video:

   饭团_副本


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !