të vogla automatike Mochi bërë makine - China Shanghai Hanjue Makineri

Mochi bërë makine vogla automatike

Përshkrim i shkurtër:

Description: New table type lartë Mochi / Ice krem ​​Mochi makinë përpunimi është i përshtatshëm për të bërë cookies të ndryshme mbushur të tilla si Mochi / kibbeh / kubba / coxinha / maamoul / të dhënave bar / pineapple / meatball / riceball etj Kjo do të përfundojë formimin formë dhe shtoni mbushje në të njëjtën kohë, nuk ka nevojë për një person të veçantë për të shtuar mbushje. Në masë të madhe të zvogëlojë forcën e punës dhe për të rritur efikasitetin e prodhimit. Parametrat: Model No .: HJ-001 Normal Kapacitet: 10 ~ 60pcs / min Pesha produkt: 8 ~ 150g / pc Fuqia: Rreth 1.0kw, 220V, 50 / ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim:

  New tryezë type lartë krem ​​Mochi / Ice Mochi makinë përpunimit është i përshtatshëm për të bërë cookies të ndryshme mbushur të tilla si Mochi / kibbeh / kubba / coxinha / maamoul / të dhënave bar / pineapple / meatball / riceball etj

  Ajo do të përfundojë formimin formë dhe shtoni të plotësojë në të njëjtën kohë, nuk ka nevojë për një person të veçantë për të shtuar mbushje. Në masë të madhe të zvogëlojë forcën e punës dhe për të rritur efikasitetin e prodhimit.

  parametrat:

  Model Nr .: HJ-001

  Normal kapaciteti: 10 ~ 60pcs / min

  Pesha e produktit: 8 ~ 150g / pc

  Fuqia: Rreth 1.0kw, 220V, 50 / 60Hz, faza e vetme.

  Dimension: 80 (L) * 76 (W) * 122 (H) CM

  Dimension pas mbushur: rreth 102 * 68 * 116cm

  Pesha Machine: Rreth 150kg

  Vëllimi: Jo më shumë se 1CBM,

  Feature:

  1. Lloji tryezë, të lehtë për të instaluar, pastrimin, largimin dhe ruajtjen.
  2. material me cilësi të lartë, çelik inox 304 për të gjithë makinë.
  3. Të dyja përmasat dhe formën e produkteve mund të jetë rregullueshme.
  4. Lehtë për të kontrolluar peshën e mbushjes dhe trashësinë e brumë.
  5. Video, udhëzim libra dhe një myk për produktet tuaj është siguruar për të lira.
  6. paraqitja shumë e mirë dhe gjendja e qëndrueshme të punës.
  7. Converter bërë nga Delta.

  video

  Procesi i prodhimit:

  11

  22

  33


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !