Kapaciteti i vogël linjë prodhimi maamoul - China Shanghai Hanjue Makineri

Kapaciteti i vogël linjë prodhimi maamoul

Përshkrim i shkurtër:

Description: Small capacity maamoul production ine includes two machine. HJ-001 Small encrusting machien to make food with stuffing, shape like a ball. You also can make Kubba/Kibbeh, Coxinha, Mochi, Ball, Tulumba…and other food with filling by this single machine differernt mold. Can work seperately. HJ-22 Small stamping machine to form the shape of maamoul. You also can change the mold to OEM your logo. Parameters:   HJ-001 Small encrusting machine HJ-22 Small stamping machine ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim:

  kapacitet të vogël maamoul ine prodhimit përfshin dy makinë.

  1. HJ-001 Small encrusting machien për të bërë ushqim me mbushje, formë si një top. Ju gjithashtu mund të bëjë Kubba / Kibbeh, Coxinha, Mochi, top, Tulumba ... dhe ushqime të tjera me mbushje me këtë makinë myk vetme differernt. Mund të punojnë veç e veç.
  2. HJ-22 ​​Small vulosje makinë për të formuar formën e maamoul. Ju gjithashtu mund të ndryshojë myk të OEM logon tuaj.

  parametrat:

    HJ-001 makinë Small encrusting HJ-22 ​​Small vulosje makinë
  Kapaciteti:  600 ~ 3600 copë / orë 600 ~ 2400 copë / orë
  pesha produkt  8 ~ 150 g / pc 10 ~ 150 g / pc
  pushtet Rreth 1.0kw, 220V, 50 / 60Hz, faza e vetme 0.2 kw
  Dimension (L * W H *) 80 * 76 * 122cm 120 * 40 * 60cm
  pesha e makinës rreth 150kg 70 kg

  Feature:

  1. 304 strukturë çeliku inox për hoppers dhe trupit makinë

  1. pjesë e standardeve ushqimore.
  2. Madhësia e vogla, lehtë për të vepruar, të instaluar dhe cleanout.
  3. Siguria mbuluar, Emergency kaloni ndaluar për sigurinë.
  4. Multi-funcational të cilat mund të bëjnë cookies të ndryshme mbushur për tiganisje dhe pjekje.
  5. Foods pesha, madhësia, raporti i brumë dhe mbushje janë të rregullueshme.
  6. Video dhe pas shitjes shërbimi të sigurojë.
  7. Mund të OEM logon tuaj.

  video

  Procesi i prodhimit:

  22


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !