Small filled cookies making machine - China Kunshan Beikn Machinery Co., Ltd

biskota mbushur vogël duke e bërë makine

Përshkrim i shkurtër:

1. Description: Desktop type filled cookies machine on type BK-180 is made by high quality components, 304 stainless steel, Delta motor, for limited space. How to produce products use this machine: Firstly, you need to prepare the dough and filling. Secondly, you should choose the proper shutter and mold according to your products shape and size. Thirdly, you should put the dough and filling into their hopper. Finally, you should click the begin button, control the speed of the shutter and co...


 • FOB Çmimi: US $4999 - 9,999 / Piece
 • Min.urdhër Sasia: 1 set/order
 • Furnizimi Aftësia: 100 Piece/Pieces per Month
 • Port: Shanghai or any other port
 • Termat pagesës: T/T, L/C,D/A,D/P,
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1. Përshkrimi:

  Desktop type filled cookies machine on type BK-180 is made by high quality components, 304 stainless steel, Delta motor, for limited space.

  Si për të prodhuar produkte të përdorur këtë makinë:

  Së pari, ju duhet për të përgatitur brumë dhe mbushje.

  Së dyti, ju duhet të zgjidhni qepen e duhur dhe myk në përputhje me formën e produkteve tuaja dhe madhësisë.

  Së treti, ju duhet të vënë brumë dhe mbushjen në bunker tyre.

  Së fundi, ju duhet të klikoni butonin filluar, të kontrollojë shpejtësinë e qepen dhe transportues nga ana e kontrollit. Dhe pastaj produktet do të dalë.

  2. Parametri

  Model Number: BK-180

  Kapaciteti: 10-60pcs / min

  Produkte varg Pesha: 8-150g / pc

  Dimension (L * W * H): 80 * 76 * 122cm

  Fuqia: Rreth 1.0kw, 220V, 50 / 60Hz, faza e vetme

  Machine Pesha: Rreth 150kg me kuti mjet

  Motor: Delta

  Struktura kryesore: 304 çelik inox

  Paneli Kontrollit: Delta

  Shutter: UPE

  Grykë: PE

  3.Features:

  1. Makinë bërë nga 304 çelik inox, në mënyrë që e gjithë makina është anti-korrozive dhe të qëndrueshme.
  2. Delta Motor bëjë makinë më të qëndrueshme, kur të prodhojë.
  3. Të dy pesha e mbushjes dhe trashësia e brumë janë të rregullueshme.
  4. Ne garantojmë që të gjitha përdorimi materiali për nozzles, transportues dhe qepen janë të shëndetshme të mjaftueshme për trupin tonë.
  5. mini lloji jonë makinë encrusting mund të prodhojë shumë lloje të cookie-t mbushur në formë të ndryshme dhe madhësi sipas kërkesës së klientit.
  6. Siguria mbuluar në Hoppers, qepen dhe Emergency Stop Kaloni bërë makinën në siguri të lartë.
  7. Ne injektuar tri gjuhë të ndryshme në sistemin e panelit të kontrollit të makinë më të lehtë për të trajtuar.
  8. Makinë është e lehtë për të instaluar, hequr, të veprojë, dyqan dhe të pastër pasi ajo është në një hapësirë ​​të vogël kat.

  4.Video link:


  5.Production process:

  11 22


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !