Small nastar making machine - China Kunshan Beikn Machinery Co., Ltd

duke e bërë makinë e vogël nastar

Përshkrim i shkurtër:

1. Description: BK-180 table type Automatic Nastar machine is a Multipurpose machine made by high-quality assembly and all the components are safety devices follow CE regulation. The machine Specifications are customized to accommodate international markets and customer demands. It is the first Table type encrusting machine we designed for small business use like store, bakery shop or home. It is ok to make a Wide range of products such as Nastar/ date bar/kubba/maamoul/ mochi/Tamales/meatbal...


 • FOB Çmimi: US $4999 - 9,999 / Piece
 • Min.urdhër Sasia: 1 set/order
 • Furnizimi Aftësia: 100 Piece/Pieces per Month
 • Port: Shanghai or any other port
 • Termat pagesës: T/T, L/C,D/A,D/P,
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1. Përshkrimi:

  BK-180 table type Automatic Nastar machine is a Multipurpose machine made by high-quality assembly and all the components are safety devices follow CE regulation. The machine Specifications are customized to accommodate international markets and customer demands.

  Kjo është e para Tabela lloj Makinë encrusting kemi dizajnuar për përdorim të biznesit të vogël si dyqan, dyqan buke apo në shtëpi.

  Kjo është në rregull për të bërë një gamë të gjerë të produkteve të tilla si Nastar / data bar / kubba / maamoul / Mochi / Tamales / meatball / riceball / mooncake / churro / thekshëm pineapple dhe kështu me radhë.

  2. Parametri

  Model Number: BK-180

  Kapaciteti: 60-3600pcs / H

  Produkte varg Pesha: 8-150g / pc

  Dimension (L * W * H): 80 * 76 * 122cm

  Fuqia: Rreth 1.0kw, 220V, 50 / 60Hz, faza e vetme

  Machine Pesha: Rreth 150kg me kuti mjet

  Motor: Delta

  Struktura kryesore: 304 çelik inox

  Paneli Kontrollit: Delta

  3.Features:

  1. 304 Stainless steel bëjnë dy hoppers dhe gjithë makinë më anti-korrozive dhe të qëndrueshme.
  2. Përdorimi Makinë Delta Motor, kjo është një markë besueshëm kinez që gëzojnë një reputacion të lartë në linjë makineri.
  3. Ne premtojmë se të gjithë përdorimi materiali për nozzles, transportues dhe qepen janë të shëndetshme të mjaftueshme për trupin e njeriut.
  4. Makinë desktop mund të prodhojnë lloje të cookie-t mbushur në formë të ndryshme dhe madhësi sipas kërkesës së klientit.
  5. Stop emergjente Switch dhe të mbuluar Siguria në hoppers dhe qepen bëjë makinën në siguri të lartë.
  6. Ai është i përshtatshëm për të rregulluar peshën e mbushjes dhe trashësinë e brumë nga panelin e kontrollit.
  7. Ka tre gjuhë të ndryshme në sistemin panelin e kontrollit.
  8. Madhësia e vogla të bëjë makinë të lehtë për të instaluar, të veprojë, dyqan dhe të pastër.
  9. Paneli Kontrollit të bëjë makinë më të lehtë për të vepruar.

  4.Video

  5.Production process:

  饭团


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !