Small size automatic meatball fishball forming machine - China Kunshan Beikn Machinery Co., Ltd

Madhësia e vogla automatike fishball meatball formimin e makinës

Përshkrim i shkurtër:

Description: BK-180 Small meatball/fishball machine is changed based on the encrusting machine. According to the specifition of meatball and fishball, soft and sticky, we design a tube for it to form easily. More details, pls contact with us. Parameters: Model No.: BK-180 Capacity: 600~3600pcs/H Product weight: 8~150g/pc Power: About 1.0kw, 220V, 50/60Hz, Single phase. Dimension(L*W*H): 80*76*122CM Machine weight: About 150kg Feature: 1. 304 stainless steel structure for the hoppers and mach...


 • FOB Çmimi: US $4999 - 9,999 / Piece
 • Min.urdhër Sasia: 1 set/order
 • Furnizimi Aftësia: 100 Piece/Pieces per Month
 • Port: Shanghai or any other port
 • Termat pagesës: T/T, L/C,D/A,D/P,
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim:

  BK-180 Small meatball/fishball machine is changed based on the encrusting machine.

  Sipas specifition e meatball dhe fishball, të butë dhe ngjitës, ne projektimin një tub për të për të formuar lehtë. Më shumë detaje, pls kontaktoni me ne.

  parametrat:

  Model No.: BK-180

  Kapaciteti: 600 ~ 3600pcs / H

  Pesha e produktit: 8 ~ 150g / pc

  Fuqia: Rreth 1.0kw, 220V, 50 / 60Hz, faza e vetme.

  Dimension (L * W * H): 80 * 76 * 122cm

  Pesha Machine: Rreth 150kg

  Feature:

  1. 304 strukturë çeliku inox për hoppers dhe trupit makinë

  1. pjesë e standardeve ushqimore.
  2. Madhësia e vogla, lehtë për të vepruar, të instaluar dhe të pastër jashtë.
  3. Tub për të formuar topin. Të shpejtë dhe të lehtë.
  4. Multi-funcational cila mund të bëjë ushqim të ndryshme mbushur për gatim.
  5. Foods pesha, madhësia, raporti i brumë dhe mbushje janë të rregullueshme.
  6. Video dhe pas shitjes shërbimi të sigurojë.

  Lidhje Video:

  Procesi i prodhimit:

  肉丸_logo

  肉丸


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !