small tulumba churros forming machine - China Kunshan Beikn Machinery Co., Ltd

Churros vogla tulumba formimin e makinës

Përshkrim i shkurtër:

1. Description: Automatic Churros making machine suitable for various stuffed cookies with pattern and non-pattern. All the SPEC of the machine are customized to accommodate international markets and customer demands. It is the first Table type encrusting machine we designed for small business use. 2.Parameter Model Number: BK-180 Capacity: 10-60pcs/min Products weight range: 8-150g/pc Dimension(L*W*H): 80*76*122CM Power: About 1.0kw, 220V, 50/60Hz, Single Phase Machine Weight: About 150kg wi...


 • FOB Çmimi: US $4999 - 9,999 / Piece
 • Min.urdhër Sasia: 1 set/order
 • Furnizimi Aftësia: 100 Piece/Pieces per Month
 • Port: Shanghai or any other port
 • Termat pagesës: T/T, L/C,D/A,D/P,
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1. Përshkrimi:

  Automatike Churros duke e bërë makinë të përshtatshme për të cookie-t e ndryshme mbushur me model dhe jo-model.

  Të gjitha SPEC e makinës janë përshtatur për të akomoduar në tregjet ndërkombëtare dhe kërkesat e konsumatorëve. Kjo është e para Tabela lloj Makinë encrusting kemi projektuar për përdorim të biznesit të vogël.

  2.Parameter

  Model Number: BK-180

  Kapaciteti: 10-60pcs / min

  Produkte varg Pesha: 8-150g / pc

  Dimension (L * W * H): 80 * 76 * 122cm

  Fuqia: Rreth 1.0kw, 220V, 50 / 60Hz, faza e vetme

  Machine Pesha: Rreth 150kg me kuti mjet

  Motor: Delta

  Struktura kryesore: 304 çelik inox

  Paneli Kontrollit: Delta

  3.Features:

  1. 304 çelik inox për dy hoppers dhe gjithë makinë
  2. Përdorimi Makinë Delta Motor, kjo është një markë besueshëm kinez që gëzojnë një reputacion të lartë në linjë makineri.
  3. brumë rregullueshme dhe mbushje. Normalisht 10 ~ 60pc / min, sipas madhësisë së produkteve tuaja. Më i përshtatshëm për dyqan dhe fabrika.
  4. Nozzles, transportues dhe Shutter janë bërë nga materiale të shëndetshme.
  5. Mund të prodhojnë lloje të cookie-t i mbushur në formë të ndryshme dhe madhësi sipas kërkesës së klientit.
  6. Ka tre gjuhë të ndryshme në sistemin e panel kontrollit për zgjedhjen tuaj.
  7. Madhësia Mini bëjë makinë të lehtë për të instaluar, hequr, të veprojë, dyqan dhe të pastër.

  4. Lidhje Video:

  Procesi 5. prodhimit:

  11

  22


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !