Small wire-cut ice box butter cooies making machine - China Kunshan Beikn Machinery Co., Ltd

cooies vogla gjalpë teli-prerë kuti me akull bën makinë

Përshkrim i shkurtër:

Description: BK-180C Small slicer cookies machine is changed based on the encrusting machine. This machine has only one hopper, with cutter device on conveyor to cutter cookies according to your size and shape. You can make different food shape by changing nozzle. Parameters: Model No.: BK-180C Capacity:  600~3600pcs/H Product weight: 8~150g/pc Power: About 1.0kw, 220V, 50/60Hz, Single phase. Dimension(L*W*H): 80*76*88CM Machine weight: About 100kg Feature: 1. 304 stainless steel structure f...


 • FOB Çmimi: US $4999 - 9,999 / Piece
 • Min.urdhër Sasia: 1 set/order
 • Furnizimi Aftësia: 100 Piece/Pieces per Month
 • Port: Shanghai or any other port
 • Termat pagesës: T/T, L/C,D/A,D/P,
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim:

  BK-180C Small slicer cookies machine is changed based on the encrusting machine.

  Kjo makinë ka vetëm një plesht, me pajisjen prerëse në transportues për prestar cookie sipas madhësisë tuaj dhe formë.

  Ju mund të bëni formë të ndryshme të ushqimit duke ndryshuar hundë.

  parametrat:

  Model No.: BK-180C

  Kapaciteti: 600 ~ 3600pcs / H

  Pesha e produktit: 8 ~ 150g / pc

  Fuqia: Rreth 1.0kw, 220V, 50 / 60Hz, faza e vetme.

  Dimension (L * W * H): 80 * 76 * 88cm

  Pesha Machine: Rreth 100 kg

  Feature:

  1. 304 strukturë çeliku inox për hoppers dhe trupit makinë

  1. pjesë e standardeve ushqimore.
  2. Madhësia e vogla, lehtë për të vepruar, të instaluar dhe të pastër jashtë.
  3. Mund të OEM masën tuaj dhe hundë sipas kërkesës tuaj.
  4. Multi-funcational cila mund të bëjë ushqim të ndryshme mbushur për gatim.
  5. Foods pesha, madhësia, raporti i brumë dhe mbushje janë të rregullueshme.
  6. Video dhe pas shitjes shërbimi të sigurojë.

  Lidhje Video:

  Procesi i prodhimit:

  11

  22.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !